LokalitaO projekteFinancovanieKontakt
                                                                                                                                                                                                                               


DOPRAVNÉ NAPOJENIE
Hrubý Šúr je vzdialený iba 5 km od mesta Senec a 15 minút jazdy autom do Bratislavy. Z obce je možnosť výberu až piatich rôznych ciest autom do Bratislavy. Z obce Hrubý Šúr je možnosť dostať sa autom priamo do Bratislavy po diaľnici, bez potreby prechádzania cez inú obec, alebo mesto. V tesnej blízkosti pozemkov sa nachádza autobusová zastávka s priamou linkou do Bratislavy a do Senca.


Zobraziť Stavebne pozemky Senec - Hruby Sur na väčšej mape
O OBCI HRUBÝ ŠÚR

Prvé zmienky o obci Hrubý Šúr pochádzajú zo 7. storočia, pričom prvé známky osídlenia na tomto území siahajú až do obdobia mladšej doby kamennej. Aktuálne v obci žije 650 obyvateľov. Obec, ako aj okolie ponúka široké možnosti pre trávenie voľného času s možnosťami prechádzok, cykloturistiky a splavovania Malého Dunaja. V obci sa nachádza novovybudované futbalové ihrisko, dve detské ihriská, škôlka a základná škola, potraviny COOP Jednota, pizzeria a viacero vinárničiek.

  

MESTO SENEC

Okresné mesto Senec je centrom turistického ruchu. V meste sa nachádza vyhľadávané letovisko Slnečné jazerá, Aquapark AQUATHERMAL Senec, amfiteáter, hotely, kemping a športoviská vrátane Národného tréningového centra pre futbal. V meste je kompletná občianska vybavenosť - základné a stredné školy vrátane gymnázia, zdravotné stredisko a lekárne. Senec má novovybudované centrum mesta s pešou zónou plnou malebných kaviarničiek, reštaurácií a cukrární. Mesto ponúka autobusové a vlakové napojenie na Bratislavu, ako aj na ostatné mestá v rámci SR. Obyvatelia mesta a priľahlých obcí môžu nakupovať v supermarketoch TESCO, Billa, Kaufland, Lidl, Jednota. Pravidelne každý rok mesto otvára letnú sezónu známou kultúrnou akciou Senecké leto a mestským karnevalom. 

 
 

 _________________________________________________________________
© centrum nehnuteľností, spol. s r.o.