Pre viac informácií volajte  0904 160 689,
alebo nám napíšte email na adresu
info@lacnepozemky.sk a my sa Vám ozveme.

LokalitaO projektePonuka RDFinancovanieKontakt
                                                                                                                                                                                                                               


DOPRAVNÉ NAPOJENIE
Hurbanova Ves je vzdialená necelých 10 km od mesta Senec a iba 20 minút jazdy autom do Bratislavy. Z obce je možnosť výberu až piatich rôznych ciest autom do Bratislavy. Z Hurbanovej Vsi je možnosť dostať sa autom priamo do Bratislavy aj po diaľnici. V blízkosti pozemkov sa nachádza autobusová zastávka s priamou linkou do Bratislavy a do Senca.


Zobraziť Stavebné pozemky Senec - Hurbanova Ves na väčšej mape.
O OBCI HURBANOVA VES

Hurbanova Ves je pomerne mladou obcou, začala vznikať v období prvej pozemkovej reformy po vzniku 1. Československej republiky, v okolí bývalého majera grófskej rodiny Pálffyovcov. Prvými osadníkmi bolo 42 rodín kolonistov pochádzajúcich prevažne z Moravy a okolia Myjavy. Samostatnou obcou sa stala v roku 1956. V súčasnom období žije v obci 290 obyvateľov. Samotná obec, ako aj okolie ponúka široké možnosti pre trávenie voľného času. V obci je futbalové ihrisko, nové volejbalové ihrisko a jazdecká škola. V roku 2011 obec vybudovala prevažne z dotácií z európskych fondov kanalizáciu. Obec má tiež novovybudované námestie s parkom, obecným úradom a kultúrnym domom. V blízkosti pozemkov je škôlka a detské ihrisko. Obec sa neustále rozvíja. 
   
 


MESTO SENEC

Okresné mesto Senec je centrom turistického ruchu. V meste sa nachádza vyhľadávané letovisko Slnečné jazerá, Aquapark AQUATHERMAL Senec, amfiteáter, hotely, kemping a športoviská vrátane Národného tréningového centra pre futbal. V meste je kompletná občianska vybavenosť - základné a stredné školy vrátane gymnázia, zdravotné stredisko a lekárne. Senec má novovybudované centrum mesta s pešou zónou plnou malebných kaviarničiek, reštaurácií a cukrární. Mesto ponúka autobusové a vlakové napojenie na Bratislavu, ako aj na ostatné mestá v rámci SR. Obyvatelia mesta a priľahlých obcí môžu nakupovať v supermarketoch TESCO, Billa, Kaufland, Lidl, Jednota. Pravidelne každý rok mesto otvára letnú sezónu známou kultúrnou akciou Senecké leto a mestským karnevalom. 

 
 

 _________________________________________________________________
© centrum nehnuteľností, spol. s r.o.