LokalitaO projektePonuka RDFinancovanieKontakt
                                                                                                                                                                                                                               


DOPRAVNÉ NAPOJENIE
Kostolná pri Dunaji je vzdialená iba cca.2 km od mesta Senec a 15 minút jazdy autom do Bratislavy. Z obce je možnosť výberu až piatich rôznych ciest autom do Bratislavy. Z Kostolnej pri Dunaji je možnosť dostať sa autom priamo do Bratislavy po diaľnici, bez potreby prechádzania cez inú obec, alebo mesto. V tesnej blízkosti pozemkov sa nachádza autobusová zastávka s pravidelnou linkou do Senca a do Šamorína.


Zobraziť Stavebne pozemky Senec - Kostolna pri Dunaji na väčšej mape
O OBCI KOSTOLNÁ PRI DUNAJI

Kostolná pri Dunaji vznikla v roku 1332. V obci žije 490 obyvateľov. Samotná obec, ako aj okolie ponúka široké možnosti pre trávenie voľného času. Priamo v obci sa nachádza je park s jazierkom a detským ihriskom. Obec tiež vybudovala nové kultúrne stredisko a zrekonštruovala kultúrne pamiatky. Do Kostolnej pri Dunaji vedie štátna cesta, ktorá v roku 2010 prešla komplexnou rekonštrukciou. V blízkosti pozemkov je novovybudovaný športovo-relaxačný areál s jazierkom, basketbalovým a futbalovým ihriskom.
MESTO SENEC

Okresné mesto Senec je centrom turistického ruchu. V meste sa nachádza vyhľadávané letovisko Slnečné jazerá, Aquapark AQUATHERMAL Senec, amfiteáter, hotely, kemping a športoviská vrátane Národného tréningového centra pre futbal. V meste je kompletná občianska vybavenosť - základné a stredné školy vrátane gymnázia, zdravotné stredisko a lekárne. Senec má novovybudované centrum mesta s pešou zónou plnou malebných kaviarničiek, reštaurácií a cukrární. Mesto ponúka autobusové a vlakové napojenie na Bratislavu, ako aj na ostatné mestá v rámci SR. Obyvatelia mesta a priľahlých obcí môžu nakupovať v supermarketoch TESCO, Billa, Kaufland, Lidl, Jednota. Pravidelne každý rok mesto otvára letnú sezónu známou kultúrnou akciou Senecké leto a mestským karnevalom. 

 
 

 _________________________________________________________________
© centrum nehnuteľností, spol. s r.o.